• Wpisów: 463
  • Średnio co: 5 dni
  • Ostatni wpis: 5 lat temu, 19:10
  • Licznik odwiedzin: 46 871 / 2409 dni
 
ewelina2012
 
Jest Ewa Farna jest impreza!! <3:
Ewa Farna w "X Factor"? Nie do końca

Niedawno stacja TVN oficjalnie poinformowała o tym, że Ewa Farna dołączy do składu jurorów telewizyjnego konkursu talentów "X Factor".
Jak się okazuje, sprawa nie jest wcale taka oczywista. 21-letnia piosenkarka opublikowała na Facebooku oświadczenie, w którym odniosła się do doniesień TVN."Na razie media oraz TVN podjęli decyzję, ale ja na temat swojego udziału w programie na razie NIC NIE WIEM. Nie mogę więc potwierdzić udziału, ani go zdementować" - napisała.

"Trwają negocjacje, ale to dopiero od niedawna. Cała akcja do niedawna działa się bez mego udziału" - przyznała.

"A więc, nie wierzcie temu, co sama osobiście Wam tutaj nie potwierdzę" - napisała do fanów.

"Na razie nic nie jest pewne, muszę się zastanowić, bo znam siebie i wiem, jak takie programy bardzo mnie pochłaniają i ile serca i czasu w to wkładam... A jest też ciemniejsza strona medalu, jak z pewnością wszyscy wiemy, trzeba być przygotowany psychicznie na wszelki atak" - czytamy.

Ewa Farna przyznała, że propozycja udziału w "X Factor" jest kusząca, m.in. ze względu na osoby jurorów: Tatiany Okupnik, Kuby Wojewódzkiego i Czesława Mozila. Piosenkarka wciąż nie jest pewna, czy uda jej się pogodzić rolę jurorki z promocją najnowszej płyty "(W)Inna?".

"Mam na celu przede wszystkim zagrać sporo dobrych koncertów dla swoich fanów. (...) Dziękuję za zrozumienie" - tłumaczy.
dddddddddddddd.jpeg

Nie możesz dodać komentarza.